Zakończyliśmy drugi etap Czekoladowe pisaki mają już nowych właścicieli.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, i mam nadzieję, że już najbliższym czasie zobaczymy ciekawe wzory na waszych wypiekach. Możecie być pewni, że umieścimy je w „galerii zasłużonych” :)

Kilka słów o zwycięzcach tego etapu.

http://wkuchni.pure.pl To blog Rzepaków, weekendowych kucharzy. Niech Was jednak nie zwiedzie słowo „weekendowi” Rzepaki pracują ciężko w tygodniu, aby w sobotę oddać się pasji gotowania. Wraz ze swoimi przepisami zwiedzają świat. Zajrzyjcie na bloga Rzepaków, może w kolejna podroż zabierzecie się z nimi?

http://kuba-pichci.blogspot.com Kuba to mój idol jeśli chodzi o domowe pieczywo. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania w produkcję chleba :) Fajne sprawa, i powiem, że sam nawet mam zamiar w sobotę przygotować chleb domowej roboty.  Zapraszam Was na blog Kuby, bo jak wiemy nie samym chlebem człowiek żyje :)

http://kuchniaolicruz.bloog.pl Elektroniczny zeszyt z przepisami Oli to skarbnica dobrych przepisów na każda okazję.  Ola mimo iż jest z wykształcenia matematykiem, to podczas gotowania stosuje tylko jedną zasadę. Smacznie :) Mnie osobiście taka zasada pasuje jak ulał. Żeby wszystko się zgadało Janek- mąż Oli proponuje wina do niektórych dań.

Już wieczorem Kolejna akcja a wraz z nią kolejne nagrody!

 

 

Komentarzy: 5

 
 1. Gratulacje! :).

 2. rzepak mówi:

  szalenie zaskoczone rzepaki bardzo dziękują i nie mogą wyjść ze zdziwienia:)

 3. OlaCruz mówi:

  Dziękuję :) Wow, ale jestem zaskoczona! Z radością wypróbuję czekoladowe pisaki. Podejrzewam, że moje dzieci będą chciały mnie wyręczyć w tych testach ;)

 4. Kuba mówi:

  Strasznie się cieszę z tak niespodziewanej niespodzianki :-))) Wielkie dzięki!!!

 5. [...] Listonic i na1000sposobow.pl. Dzięki Wam drodzy tajemniczy czytelnicy zgarnęliśmy nagrodę w drugim etapie, mianowicie Deco Pen! Jeden dostaliśmy my, drugi powędrował do naszego jedynego aktywnego [...]

 
 

Skomentuj