Fratelli Pizza Stone

Fratelli Pizza Stone

Witajcie,

Zakończyliśmy kolejny etap konkursu. Zwycięzcami tej edycji są:

Portal, który charakteryzuje się wyjątkową dbałością o ilość naczyń jakie są potrzebne do przygotowania konkretnego posiłku oraz czas jaki jest czas przygotowania naszego dania :) Przepis może być też wyszukany na podstawie oceny trudności, czasu przygotowania, lub konkretnego składnika, który posiadamy w lodówce. Warto sprawdzić jak pomysłowi potrafią być studenci.
To portal pełen kulinarnych inspiracji. Znajdziemy tam przepisy na wiele ciekawych potraw, ale również  rzadko spotykane przepisy na nalewki czy koktajle. Ciekawym miejscem jest również dział przepisy sprzed wieków, gdzie nie tylko dowiemy się co jadano na obiadach czwartkowych ale poznamy  język jakim się wtedy opisywało przygotowywania wybranej potrawy. Życzę udanej kulinarnej podróży.
Pełen doskonałych przepisów na chleb, bułki, słodkie bułeczki i ciasta blog prowadzony przez Zebrrę. Wygląda na to, że blog specjalizuje się w wypiekach, ale znajdziecie tam również makarony, mięsa, kotlety czy przetwory. Zajrzyjcie po ciekawe inspiracje do Zebrry!

Wszystkim serdecznie gratuluję!

Mam nadzieję, że pizza i chleb będą smakowały wyśmienicie :)

 

Tags: , ,


 

Komentarzy: 1

 
  1. [...] Waszej uprzejmości student-gotuje.pl z przepisem na rolady wołowe zgarnął wypasiony Kamień do wypieku pizzy i chleba, który był do zdobycia na stronie [...]

 
 

Skomentuj