Poświąteczny cięższy pewni o kilka zbędnych kilogramów wpis:)

Zakończyliśmy kolejny etap i mamy już szczęśliwców, do których powędrują zestawy orientalnych przypraw.

Mamy nadzieję, że będą bardzo przydatne w kolejnych kulinarnych podróżach.

A oto lista:

http://fotoprzepis.pl Dobre zdjęcia to połowa sukcesu, ale trzeba powiedzieć, że Karol mocno promował wśród swoich czytelników cała akcję. Karolu gratulujemy i życzymy kolejnych dobrze przyprawionych i obfotografowanych dań.

http://knedlik.pl Mysza klapsiara pokazała jak należy robić kurczaka w glazurze miodowej z imbirem :) Ja sam zajadałem się zmienioną wersją tego przepisu już kilka razy i muszę przyznać, że takiego kurczaka to lubię :)

http://kuchnianagazie.blogspot.com Antoni Czyprak już pokazał, że nie ma sobie równych kucharzy w swoich okolicach. Teraz pokazał, że dobra kuchnia jak wiadomość niesie się daleko. Wszystkim fanom Antoniego mogę zdradzić, że ostatnio pokazał kim naprawdę jest. Zajrzyjcie na jego bloga.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwycięzcom tego etapu. Niech moc piri piri będzie z wami:)

 

Tags: , ,


 

Komentarzy: 9

 
 1. Wow! Bardzo, bardzo się cieszę :D i dziękuję. No, jestem poświątecznie rozpieszczana!

 2. OlaCruz mówi:

  Gratuluję! :)

 3. Ojeju, i ja tam jestem? To ci historia! Ooo, srogi konkurs trzeba będzie wymyślić :) A powiedzcie mnię, kochanieńkie, ile tych zestawów do rozdania jest? Mam czekać aż przyjdą do mnie do chałupy i dyspryduo… brystry… dyspr… a nu jego, przekazywać dalej, czy jak to będzie? Bo ja czegoś kołowaty po tych Świętach jestem i nie kumam nic a nic ;)

 4. Karol mówi:

  Dziekuje serdecznie :) I za upominki i za mozliwosc pobawienia sie w marketing ;) Fajnie, ze bede mogl w koncu docenic – za Waszym posrednictwem – czytelnikow, ktorym chce sie sterczec w kuchni z aparatem i podzielac moja pasje.
  Gratulacje dla pozostalych :)

 5. zedzik mówi:

  @Czyprak Antoni

  Są 3 zestawy – jeden dla Ciebie i dwa dla czytelników. Jeśli chcesz, to możemy wszystkie wysłać do Ciebie i sam je roześlesz dalej. Ale, może wolisz oszczędzić sobie podróży na pocztę, to wystarczy, że podasz adresy zwycięzców, a my wyślemy paczki.

  Pozdrawiam

 6. Super, dzięki. Zaraz smalnę tekściora.

 7. Onek mówi:

  Dziękujemy http://www.fotoprzepis.pl i na100sposobow za przepyszne przyprawy … aż mnie ręce świerzbią aby rozpakować wszystkie na raz i gotować gotować gotować ;-)

 8. Ach, zapomniałem się dopisać! Przyprawy są fantastyczne! W końcu się przybiorę żeby zrobić coś z ich użyciem i opisać na blogu, a na razie – dziękuję!

 9. nic dodać nic ująć. Gratulacje.

 
 

Skomentuj