Zestaw narzędzi do grilla

Zestaw narzędzi do grilla

Witajcie.

Przedłużony po długim weekendzie grillowy etap konkursu możemy już uznać za zakończony. Nie wiem jak Wam, ale mnie mimo dość trudnej jak na majowy weekend pogody udało się dwa razy stanąć przy grillu. Jak było podczas waszego wolnego weekendu?

Zestawy narzędzi do grilla trafiają tym razem do

http://pozytywnakuchnia.pl Blog Doroty wygrał w tym etapie dzięki przepisowi na Lasagne lub Lazanie, jak kto woli. Bloga Doroty, bo jest tam masa innych ciekawych przepisów, które mogą wzbogacić Twoje kuchenne inspiracje:)

http://knedlik.pl Blog Myszy_klapsiary Można powiedzieć, że dziewczyny chyba maja swoją małą mafię z siedzibą jest we Włoszech:) Spaghetti trapanese to potrawa, która była najchętniej przygotowywana przez czytelników bloga.

http://Kuchniaolicruz.bloog.pl Ola zdobyła serce i podniebienie czytelników gryczanymi naleśnikami ze szpinakiem i serem feta. Osobiście jestem fanem naleśników niesłodkich, a z fetą i szpinakiem należą do jednych z najchętniej przygotowywanych w mojej kuchni.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom tego etapu.

 

Tags: , ,


 

Komentarzy: 4

 
  1. OlaCruz mówi:

    Dziękuję! Bardzo się cieszę. Teraz będę miała dodatkowy pretekst, żeby wybrać się na piknik za miasto ;)

  2. Jeszcze tylko ładną pogodę mi załatwcie i będę grillowała, że ho ho :). Bardzo dziękuję i również bardzo się cieszę :).

  3. lukatme mówi:

    Dorota,

    w Łodzi pada deszcz ;/

  4. [...] na nagrody! Tym razem są to zestawy narzędzi do grilla, zapakowane do walizki, żeby nic się nie [...]

 
 

Skomentuj